Ekologická izolace

Synthesia S303 a S7140 jsou izolační materiály, které prošly rozsáhlými testy a splňují nejpřísnější ekologické požadavky. Jsou to ekologicky šetrné produkty vyvinuté s ohledem na životní prostředí.

více »

Úspora energie a rychlá návratnost

Stříkaná pěnová izolace má nesporné unikátní výhody oproti ostatním tepelně izolačním materiálům.

více »

Zdravější vnitřní ovzduší

Stříkaná izolační pěna vytváří zdravější prostředí pro jedince trpící alergiemi a dýchacími problémy Objekty izolované pomocí stříkané izolační pěny prokazují významné zmenšení hromadění prachu.

více »

Nesaje a nepropouští vodu

Hlavní výhodou stříkané pěnové izolace s uzavřenou strukturou jsou její hydroizolační vlastnosti. Pěna Synthesia S303 je tedy nejen vynikající termoizolační materiál, ale může být použit i jako vodní bariéra.

více »

Vzduchotěsná izolace

Vzduchové bariérové systémy jsou rovněž překážkou pro znečišťující látky a jiné nečistoty, které vstupují do budovy přes její plášť. Vodní pára, suspendované částice, prach, hmyz, zápach / vůně, to jsou všechno nečistoty, které v budově nechceme.

více »

Izolace proti vzniku plísní

Nejlepší způsob, jak kvalitně zaizolovat stavbu proti úniku tepla, ale zároveň také zabránit vzniku a růstu plísní, je použít stříkanou izolační pěnu. Stříkaná pěnová izolace nezanechává žádné mezery nebo otevřené spoje.

více »